В Японії 15 черешень вищого сорту в формі серця на аукціоні продали за 450 тис. Ієн, що дорівнює понад $ 4 тис. Одна черешня сорту Juno Hearts коштує 30 тис. Ієн, тобто $ 270.

В кінці червня на центральному гуртовому ринку Хатінохе на аукціон виставили 26 коробок черешні Juno Heart і 13 коробок Aomori Heartbeat. Після початку аукціону торговельні маклери почали підвищувати ставки на плоди один за іншим.

Гуртовий продавець фруктів і овочів з компанії Nagatsuka Seika K.K. Кіоко Наґацука успішно зробила найвищу ставку в розмірі 450 тис. Ієн за коробку черешень Aomori Heartbeat.

«Багато людей дивуються їх розміру і солодощі. Хоча при цьому є багато людей, які дотепер не знають про ці черешні, тому я хотіла б представити їх усій країні », – зазначила вона.

Сорт Juno Hearts виведений в префектурі Аоморі й відомий високим вмістом цукру, який досягає 20%. Ця черешня з’явилася на ринку у 2019 році. Ягоди мають діаметр понад 31 мм і красивий колір і блиск.

А фермери з Мелітополя похвалилися черешнею рекордних розмірів, яку вдалося зібрати з молодих дерев в цьому році.

Про це повідомляє agronews.ua.

Так, попри скарги селян на колосальні збитки, пов’язані з поганим урожаєм черешні, є і досягнення.

Директор фермерського господарства Анатолій Тиховод із Запорізької області показав ягоди-гіганти, які зібрали з дерев.

У діаметрі одна така черешня становить 33 міліметри. Причому, такі величезні ягоди зібрали з двох сортів – Октавія (темно-червона) і Вега (яскраво-червона з жовтим бочком).

“Це перші плоди в молодому саду. Їх не багато. Пригостив друзів і продав трошки. До речі, кінцевий споживач їв ці гіганти по 45 грн за 1 кг “, – розповідає фермер.

Через несприятливі погодні умови черешня в цьому році продавалася за рекордними цінами, що позначилося на попиті. До того ж ягоди були водянистими, тріскалися, через що не могли “пережити” тривале транспортування.

Від admin