Фермерське господарство, яке знаходиться в с. Часлівці Ужгородському районі, працює шостий рік. В такому форматі відвідини ферми запровадили цьогоріч вперше. На 5 га підприємства вирощують персикові, абрикосові, сливові дерева та черешні.
«На ринках і в супермаркетах нашого міста продають здебільшого неспілі фрукти. І ми започаткували, щоб кожен з наших споживачів приїхав до нас в сад. Так люди можуть самостійно обрати ті абрикоси чи персики, що найбільше подобаються та побачити яким способом вирощується садовина», — розповів головний спеціаліст Микола Петрунь.
Після персиків та абрикосів, на фермерському господарстві дозрівають сливи, які збиратимуть до середини вересня.