Аграрії Одеської області приступили до жнив соняшнику врожаю 2021 р. Про це розповів керівник підприємства СФГ «Тимофєєв Євген Степанович» Євген Тимофєєв.

Як зазначається, підприємство розпочало збиральну кампанію 11 серпня з поля, де був посіяний гібрид соняшнику від компанії Limagrain — LG 59580, країна походження гібрида — США. Норма висіву становила 56 тис. насінин на 1 га, показник NPK становив 50 кг/га.

За словами аграрія, висота рослин соняшнику становить приблизно 2 м. Вологість культури в середньому — 9,8%.

«Збирання соняшнику почалася, як мінімум на 10 днів раніше. Але якість прибирання радує», — прокоментував аграрій.

За словами Євгена Тимофєєва, підприємство почало збір культури раніше, щоб уникнути пересихання врожаю соняшнику.

В Арцизькому районі Одеської області с. Василівка аграрії також розпочали збирання соняшнику 2021 р. Директор аграрного підприємства ФГ «СІМ-Агроюг» (Арцизький район, с. Василівка) Сергій Бодя на каналі в YouTube розповів, що підприємство збирало врожай з поля, де був посіяний гібрид компанії Limagrain — LG 5542 при мінімальній обробці. Збиральна кампанія стартувала 22 серпня. Середній показник вологості культури становить 7,4%.

У коментарі для Latifundist.com він зазначив, що середня врожайність з цього поля досягла 2 т/га. Крім того, урожай соняшнику був зібраний на 15% площ під культурою. Залишилося зібрати урожай з площі до 250 га.

Сергій Бодя також додав, що на підприємстві посів соняшнику відбувався в різні терміни і поля з раннім терміном посіву дадуть найбільшу врожайність — понад 3,5 т/га.

За прогнозом аграрія, середня врожайність культури на всій території підприємства складе 2,6 т/га.

Від admin