За даними держстату, врожайність зернових культур зросла на 18% у порівнянні з минулим роком. Повідомили в Мінекономіки.
«Наразі зібрано понад 31 млн т зернових та зернобобових культур, що на 11% більше ніж на аналогічну дату торік», — розповів перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк.
У регіональному розрізі, попри складні погодні умови в окремих регіонах у першій декаді липня, зростання виробництва продукції рослинництва зафіксовано у 10 областях.
- Одеській (зростання у 2,24 раза);
- Миколаївській (на 34,3%);
- Полтавській (на 13,9%);
- Кіровоградській (на 13,8%);
- Херсонській (на 13,5%);
- Черкаській (на 13,1%);
- Хмельницькій (на 8,1%);
- Запорізькій (на 6,8%);
- Київській (на 2,8%);
- Чернігівській (на 0,2%).