Черешню, яка вражає своїми розмірами, виростили в с. Чкалове під Мелітополем (кол. Приазовський р-н).

Цьогоріч урожай черешні неабияк зіпсували дощі і багато фермерів уже навіть не приховують того, що зазнали колосальних збитків. Мало того, що плоди водянисті й розтріскуються, так ще купівельна спроможність на нулі. Втім, у саду під Мелітополем в цьому році виростили «фантастичну» черешню — врожаю трохи, але «чіпляє» вона своїми розмірами. Так, в діаметрі черешня двох сортів «Октавія» та «Вега» в агрофірмі «Ольвія» в с. Чкалове становить 33 мм.

Директор агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод поділився урожаєм на своїй сторінці у “Фейсбуці”, підкресливши, що це перші плоди в молодому саду. Їх небагато, в іншому ж — черешню фермерам доводиться зрізати з дерев «по живому».

«Це перші плоди в молодому саду. Їх не багато. Пригостив друзів і продав трошки. До речі, кінцевий споживач їв ці гіганти сьогодні по 45 грн за 1 кг. А в класичному 17-літньому саду залишилося гнити більше 25 тонн. Черешню з нього не беруть навіть за собівартістю збору (це 10 грн кг). Домогосподарки здавали крупноплідну черешню по 5 грн/кг. А ми перестали навіть зрізати, не вистачає трудових ресурсів. Будемо восени корчувати», — зазначив директор агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод.

Від admin