Компанія Massey Ferguson оголосила про випуск чотирьох моделей нової серії телескопічних навантажувачів MF TH, що відзначаються підвищеною комфортністю, зручністю роботи та продуктивністю. Повідомляє Тraktorist.ua.

Модельний ряд серії містить 4 нові моделі: одна напівкомпактна та три стандартні машини, що обладнанні вдосконаленими чотирициліндровими двигунами Tier 3.

Найменша машина серії, напівкомпактний телескопічний навантажувач MF TH 6030 має двигун потужністю 100 к.с., висота підйому — 6 м, вантажопідйомність — 3 т. Найбільша машина лінійки MF TH.8043 обладнана двигуном потужністю 130 к.с., який забезпечує максимальну вантажопідйомність машини до 4300 кг, висоту підйому 7,5 м та може бути оснащена ковшем місткістю 3500 л.

«Телескопічні навантажувачі MF TH вже зарекомендували себе завдяки своїм відмінним характеристикам, продуктивності й оглядовості. У цих нових моделях представлені найцікавіші розробки за 10 років виробництва MF TH. Це не просто модернізація — це прорив», — розповів керуючий директор Massey Ferguson по Європі і Близькому Сходу Тьєррі Лотте.

Серед головних особливостей нової лінійки телескопічних навантажувачів нова кабіна, що відрізняється більш округлою та асиметричною структурою, пневматичною підвіскою, сидіннями з підігрівом та новими дзеркалами, що збільшують оглядовість для оператора.

Від admin