Профільні міністерства дійшли певної згоди з виробниками цукру та асоціаціями кондитерів щодо ціни на цей продовольчий товар. Про це повідомив керівник парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Народні депутати пропонували рішення щодо розширення квоти на ввезення цукру, яке не було підтримано на комітеті, зважаючи на досить нейтральну позицію і Міністерства агрополітики, і Міністерства економіки. Зважаючи на те, що держава має якнайменше втручатися в ціноутворення і на те, що у нас немає повної впевненості, що таке втручання є необхідним, депутати не підтримали це рішення і не рекомендували цей законопроєкт. У мене є інформація про те, що міністерства працюють наразі з виробниками цукру та з асоціаціями кондитерів, які є споживачами цього товару, і вони дійшли певної згоди щодо ціни», — сказав Гетманцев.

Він зазначив, що справді протягом декількох тижнів ціна на цукор в Україні була найвищою в Європі.

“Як людина, яка може читати цифри, я можу говорити про те, що є якісь ознаки певної змови, притримання товару з метою отримання додаткових заробітків. Я переконаний, що цим фактом має займатися Антимонопольний комітет», — наголосив Гетманцев.

Від admin