За результатами опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології 84,1% опитаних українців не підтримують продаж землі іноземцям. Опитування проводилося в період з 22−29 червня 2021 року.

Підтримують проведення референдуму щодо заборони продажу сільгоспземлі 71,7% опитаних. 21% опитаних не підтримують проведення референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, ще 7,2% – не визначились або відмовились відповідати.

«У разі проведення референдуму, на який буде винесене запитання «Чи підтримуєте Ви заборону на продаж сільськогосподарської землі?» 65,2% респондентів проголосували б «за», а 21,8% проголосували б «проти». Ще 6,5% не взяли б участі у голосуванні, а 6,4% не визначилися або відмовилися відповідати. Таким чином, серед респондентів, які взяли б участь у голосуванні, 74,9% підтримали б заборону»,— йдеться у повідомленні.

Водночас 84,1% опитаних не підтримують продаж сільськогосподарської землі іноземцям. Підтримують продаж іноземцям — 12,1% (а ще 3,8% не змогли або відмовилися відповідати).

Від admin